Burcu Zeynep Alper

Uzman Klinik Psikolog
Tüm Psikologları Gör
Bağlanma Sorunları Duygudurum Bozuklukları Göçmen / Expat Sorunları İletişim Problemleri Kültürel ve Etnik Kimlik Kültürlerarası Uyum Negatif Düşünceler Olumsuz Anılar ve Deneyimler Panik Bozukluk Sosyal Fobi Sosyal Kaygı Stres Tekrarlayan Yaşam ve Kişilik Örüntüleri Travma ve TSSB

Hakkında

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kuzey Kıbrıs Kampusu Psikoloji Bölümünden yüksek şeref öğrencisi unvanıyla 2014 yılında mezun oldu. Hemen sonrasında Universiteit Leiden Klinik Psikoloji bölümünde yüksek lisansını tamamladı. Özel Altın Aile Danışma Merkezi’nde başladığı iş hayatını Dünya Doktorları Derneği’nde sürdürdü. Yurtdışındaki göçmenlerle çalışmaya devam eden Zeynep Alper, bireysel terapi hizmetlerini de sürdürmektedir.

Eğitim

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kuzey Kıbrıs Kampüsü

Psikoloji / Lisans

Universiteit Leiden

Klinik Psikoloji / Yüksek Lisans

Seminerler ve Konferanslar

• BDT Yönelimli Klinik İlk Görüşme ve Değerlendirme Eğitimi - Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği (Janus Psikoloji)

• Bilişsel Davranışçı Terapi Kuram ve Uygulama Eğitimi - Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği (Motive Psikolojik Hizmetler)

• LGBT Ruh Sağlığı Atölyeleri - Türk Psikologlar Derneği & KaosGL

• Kabul ve Kararlılık Terapisi Kuramsal ve Uygulamalı Eğitimi - Bağlamsal Bilimler ve Psikoterapiler Derneği & Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği

Daha iyi hissetmeye bugün başlayın

Uygulamayı indirin ve size en uygun psikologla eşleşin. Uzman psikoloğunuzla uyumunuzu görmek için 15 dakikalık ücretsiz ön görüşme yaparak terapi yolcuğunuza başlayın.