Fulya Akköse

Uzman Klinik Psikolog
Tüm Psikologları Gör
Aile İçi İletişim Sorunları Ani Duygusal Değişimler Baş Etme Becerileri Bilinçli Farkındalık Değersizlik Duygu Düzenleme Güçlüğü Duygudurum Bozuklukları Duygusal Yeme İletişim Problemleri İlişki Sorunları Kaygı Kayıp ve Yas Kendini Tanıma Özgüven Problemleri Tekrarlayan Yaşam ve Kişilik Örüntüleri Yaşam Zorlukları ve Çatışma

Hakkında

Dokuz Eylül Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü onur derecesi ile tamamladıktan sonra %100 bursla okuduğu İstanbul Medipol Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programından yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur. Tezinde bağlanma stilleri, aleksitimi, çatışma çözme stilleri ve ilişki doyumu konularını bir arada çalışmıştır. Lisans eğitimi sırasında Erasmus programı kapsamında Torino Üniversitesi’nde eğitim almış ve DEU Araştırma Uygulama Hastanesi’nde klinik stajını tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimi sırasında Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde klinik stajını yapmıştır. Psikodinamik Terapi ile Kabul ve Kararlılık Terapisi (ACT) ekollerinde süpervizyon süreçlerini tamamlamıştır. Prof. Dr. Doğan Şahin tarafından verilen Dinamik Psikoterapi Temel Eğitimi'ni, Aktarım Odaklı Dinamik Psikoterapi Eğitimi'ni ve Üst Düzey Kişiliklerle Dinamik Psikoterapi Egitimi'ni tamamlamıştır. Ergen ve yetişkin bireylerle psikodinamik ve ACT yaklaşımlarında psikoterapi çalışmalarını sürdürmektedir.

Eğitim

Dokuz Eylül Üniversitesi

Psikoloji / Lisans

İstanbul Medipol Üniversitesi

Klinik Psikoloji / Yüksek Lisans

Seminerler ve Konferanslar

• Aktarım Odaklı Dinamik Psikoterapi Eğitimi, Prof. Dr. Doğan Şahin

• Dinamik Psikoterapi Eğitimi, Prof. Dr. Doğan Şahin

• Havacılık Psikolojisi Eğitimi, Üsküdar Üniversitesi

• Aile ve Evlilik Terapisi Eğitimi – I. Düzey, Prof. Dr. Hürol Fışıloğlu

• Pedagojik Formasyon Eğitimi, Ege Üniversitesi

• İntihar ve Risk Değerlendirmesi Eğitimi, Prof. Dr. Mehmet Eskin & Hiwell, 2022

Daha iyi hissetmeye bugün başlayın

Uygulamayı indirin ve size en uygun psikologla eşleşin. Uzman psikoloğunuzla uyumunuzu görmek için 15 dakikalık ücretsiz ön görüşme yaparak terapi yolcuğunuza başlayın.