Depresyon Dissosiyatif Bozukluklar Havacılık Psikolojisi İletişim Problemleri İlişki Sorunları Kaygı Kayıp ve Yas Kişilik Bozukluğu Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB) Öfke Yönetimi Özgüven Problemleri Panik Bozukluk Psikosomatik Bozukluklar Travma ve TSSB Yeme Bozuklukları Yetersizlik İş Yaşamına İlişkin Sorunlar

Hakkında

Yeditepe Üniversitesi Psikoloji lisans eğitimini yüksek onur derecesiyle tamamladıktan sonra Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji yüksek lisans programını “Suriyeli Sığınmacı Kadınlarda Depresyon, Stresli Yaşam Olayları, Risk Faktörleri ve Aile Ortamı Arasındaki İlişkinin İncelenmesi” başlıklı tez çalışması ile onur derecesiyle tamamladı. Lisans eğitimi sırasında GATA psikiyatri kliniğinde, yüksek lisans eğitimi sırasında 7 ay boyunca Bakırköy Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde ve özel bir danışmanlık merkezinde stajını tamamladı. Mezun olduktan sonra Kartal Belediyesi Kadın Danışma Merkezi’nde gönüllü olarak psikoterapi hizmeti verdi. Lisans ve yüksek lisans eğitimine ek olarak PSİKE İstanbul’un 8 ay süren Psikanalize Giriş Semineri’ni, Kln. Psk. Hakan Kızıltan’ın İleri Düzey Dinamik Terapi eğitimini, Kln. Psk. Bahattin Göktan’ın Süre Sınırlı Psikanalitik Psikoterapi eğitimini, Prof. Dr. Tevfika İkiz’in Rorschach ve TAT test eğitimini tamamladı. Online terapi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Eğitim

Yeditepe Üniversitesi

Psikoloji / Lisans

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi

Klinik Psikoloji / Yüksek Lisans

Seminerler ve Konferanslar

• Psikanalitik Yönelimli Terapi Grup Süpervizyonu – Prof. Dr. Yeşim Korkut

• Psikanalitik Yönelimli Terapi Bireysel Süpervizyonu - Prof. Dr. Yeşim Korkut

• Diyalektik Davranışçı Terapi Bireysel Süpervizyonu - Doç. Dr. Işıl Bilican

• Süre Sınırlı Psikanalitik Psikoterapi - Kln. Psk. Bahattin Göktan

• Dinamik Terapide İleri Düzey - Kln. Psk. Hakan Kızıltan

• Psikanalize Giriş Semineri - PSİKE İstanbul

Daha iyi hissetmeye bugün başlayın

Uygulamayı indir ve size en uygun psikologu eşleyelim, ücretsiz ön görüşmenizi yapın ve alanında uzman psikologlarımızla görüşün.