Tuğçem Pehlivan

Uzman Klinik Psikolog
Tüm Psikologları Gör
Ani Duygusal Değişimler Baş Etme Becerileri Benlik Değeri Bilinçli Farkındalık Depresyon Duygu Düzenleme Güçlüğü Duygudurum Bozuklukları Duygusal Yeme Erteleme Davranışı Fobi Gelecek Kaygısı İletişim Problemleri İlişki Sorunları İsteksizlik Kaygı Kayıp ve Yas Kendine Değer Verme Kendini İfade Etme Güçlükleri Kendini Tanıma Kimlik Karmaşası Kişilik Bozukluğu Kriz Yönetimi Mükemmelliyetçilik Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB) Olumsuz Anılar ve Deneyimler Öfke Yönetimi Özgüven Problemleri Özşefkat Panik Bozukluk Sağlık Kaygısı Sosyal Kaygı Stres Tekrarlayan Yaşam ve Kişilik Örüntüleri Travma ve TSSB Tükenmişlik Varoluşsal Kaygılar Yalnızlık Yeme Bozuklukları Yetersizlik

Hakkında

Psikoloji lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde tamamladı. Lisans eğitimi süresince rehabilitasyon merkezi, danışmanlık merkezleri gibi kurumlarda staj yaptı, çeşitli seminer ve eğitimlere katıldı. Lisans eğitiminin hemen ardından Marmara Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programını yüksek onur derecesiyle tamamladı. Yüksek lisans programı kapsamında Diyalektik Davranışçı Terapi ekolünü (DDT) ve Mindfulness Temelli Stres Azaltma (MBSR) eğitim ve süpervizyonunu tamamladı. Bunun yanı sıra Varoluşçu Akademi’den Varoluşçu Analiz eğitimine devam etmektedir.

Eğitim

İstanbul Bilgi Üniversitesi

Psikoloji / Lisans

Marmara Üniversitesi

Klinik Psikoloji / Yüksek Lisans

Seminerler ve Konferanslar

• Temel Varoluşçu Analiz Eğitimi - Varoluşçu Akademi

• Diyalektik Davranışçı Terapi Eğitimi - Marmara Üniversitesi

• Terapistler için Varoluşçuluk - Varoluşçu Akademi

• Varoluşçu Buluşmalar-5 - Varoluşçu Akademi

• PSİART- Kendini Keşfetmenin Yolu: Varoluşçu Felsefe ve Psikoterapi

• Uygulayıcı Sertifikalı Çocuk Testleri Eğitimi - Tin Psikolojik Danışmanlık

• İntihar ve Risk Değerlendirmesi Eğitimi, Prof. Dr. Mehmet Eskin & Hiwell, 2022

Daha iyi hissetmeye bugün başlayın

Uygulamayı indirin ve size en uygun psikologla eşleşin. Uzman psikoloğunuzla uyumunuzu görmek için 15 dakikalık ücretsiz ön görüşme yaparak terapi yolcuğunuza başlayın.