Türkiye’nin Gelişmiş Online Psikolog Ağına Katılın!

Kapsamlı mülakatlarımızı geçmiş, yüksek lisans mezunu 1200+ uzman psikoloğumuz her gün binlerce danışana psikoterapi ve psikolojik destek sağlıyor. Siz de bu eşsiz topluluğun bir parçası olun!

Başvurun Başvuru Süreci

Neden Hiwell'de Psikolog Olmalıyım?

Klinik psikolog kadromuza katılın, uzmanlığınıza ve eğitiminize en uygun danışanlara ulaşma; takvim, fatura, ve mesajlaşma gibi tüm operasyonel süreçlerinizi tek bir platformdan kolaylıkla yürütme imkanı yakalayın.

  • Düşük Komisyon Oranı
  • Uzmanlıklarınıza Uygun Danışanlar
  • Esnek Çalışma Programı
  • Gelişmiş Teknoloji ile Kesintisiz Seanslar
  • Etik İlkelere Bağlılık
  • Mesleki Gelişim Fırsatları
  • Profesyonel Bir Ağın Parçası Olma
  • Gelişime Yardımcı Geri Bildirimler
Psikolog Başvuru Formu

Nasıl Hiwell'de Terapist Olabilirim?

Sayısız insanın hayatına dokunmak ve olumlu bir etki yaratmak için Hiwell online terapi platformuna başvuru yapın.

Psikolog Başvuru Formu

Başvuru formunu doldurun, ekibimiz sizinle iletişime geçerek takviminize uygun bir günde mülakat planlasın.

Online Mülakatlar

Başvurunuzu değerlendirelim ve danışanlarınızı görmeye başlamadan önce sizinle tanışalım.

Terapi Vermeye Başlayın

Hiwell ile birlikte uzmanlık alanlarınıza en uygun danışanlarla bir araya gelin.

Sıkça Sorulan Sorular

Hiwell Terapisti olmak ile ilgili merak edilenler

Uzman klinik psikolog kadromuza katılmak ve ekibimizin bir parçası olmak için Psikolog Başvuru Formu’nu doldurmanız yeterlidir. Ekibimiz başvurunuzu inceleyecek ve sonraki adımlarla ilgili sizinle iletişime geçecektir.

Platformumuza terapist olarak katılmak için klinik psikoloji yüksek lisansınızı ve süpervizyon sürecinizi tamamlamış olmak zorunludur.

Psikolog Başvuru Formu’nu doldurmanızın ardından ekibimiz başvurunuzu inceler ve başvurunuzun uygun olması durumunda size online görüşme planlamak amacıyla ulaşır. Bu görüşmede sizi ve çalışma prensiplerinizi daha yakından tanırız. Karşılıklı olarak beklentilerimizin uyuşması durumunda ekibimize dahil olmanız için gerekli adımlar hızla atılır.

Başvurunuzun kabul edilmesinin ardından psikolog profilinizin oluşturulması, uzmanlık alanlarınızın eklenmesi ve seanslarınızın planlanabilmesi için ekibimizle iş birliği içinde çalışmaya başlarsınız. Destek ekibimiz sürecin her aşamasında sizinle iletişimde olur.

Programınıza göre seanslar için kendi uygunluk durumunuzu belirleme esnekliğine sahipsiniz. Belirli bir asgari sayı olmamakla birlikte farklı beklentiler ve ihtiyaçlarla gelen tüm danışanlarımıza güvenilir ve sürekli bir şekilde psikolojik destek sunabilmek için terapistlerimizin platformumuzda düzenli katılım göstermelerini önemsiyoruz.

Çeşitli uzmanlık alanlarıyla ekibimizde yer alan 1200’ü aşkın uzman psikoloğumuz sayesinde danışanlarımızın ihtiyaçlarına ve beklentilerine en uygun desteği sunabiliyoruz. Siz de uzmanlık alanlarınıza ve danışanlarınızın ihtiyaçlarınıza uygun olacak yaklaşımları seanslarınızda kullanabilirsiniz.

Hiwell’de yalnızca güvenli video görüşmeleri aracılığıyla online terapi seansları düzenlenmektedir. Bu sayede konum ve koşullarından bağımsız olarak ihtiyacı olan herkes psikolojik desteğe ulaşabilmesini sağlamaktadır.

Psikolog Başvuru Formu

Başvuru formunu doldurun, ekibimiz sizinle iletişime geçerek takviminize uygun bir günde mülakat planlasın.

İletişim Bilgileriniz

Eğitim Bilgileriniz

Başvuru Bilgileriniz
ss