Anksiyete (Kaygı) Testi

Yaygın Kaygı Bozukluğu 7 (GAD-7), yaygın anksiyete bozukluğunun taranması ve şiddetinin ölçülmesi için kullanılan bir psikoloji testidir. GAD-7, çeşitli yaygın anksiyete bozukluğu belirtilerinin şiddetini ölçen yedi maddeye sahiptir.
Anksiyete (Kaygı) Testi

Depresyon Testi

Hasta Sağlık Anketi 9 (PHQ-9) depresyonun taranması ve şiddetinin ölçülmesi için kullanılan bir psikoloji testidir. Dokuz maddeyle hızlı ve kolay bir şekilde tarama yapan başarılı bir depresyon ölçeğidir.
Depresyon Testi

Travmatik Yas Testi

Travmatik yas; ilişkimiz olan bir kişinin beklenmedik ve özellikle kötü bir olay sonucu vefat etmesiyle oluşan yas sürecine denir. Bu ölçek bahsi geçen travmatik yas tepkilerinin şiddetini değerlendirmektedir.
Travmatik Yas Testi

Travma Sonrası Stres Bozukluğu Testi

Travma Sonrası Stres Bozukluğu Envanteri - Sivil Versiyon, Türkiye’de yaşayan bireylerde Travma Sonrası Stres Bozukluğu tanı ve şiddet değerlendirmesinde rutin uygulama kapsamında kullanılabilmektedir. Bu test tüm DSM-IV TSSB semptomlarını sorgulayan bir ölçektir.
Travma Sonrası Stres Bozukluğu Testi

Sosyal Kaygı Testi

Sosyal Etkileşim Kaygı Ölçeği, diğer insanlarla tanışırken ve konuşurken sıkıntı olarak tanımlanan sosyal etkileşim kaygısını ölçmektedir. Bu psikolojik test, bir veya daha fazla sosyal durum hakkında korku veya endişe olan sosyal anksiyete bozukluğuna dair fikir verir.
Sosyal Kaygı Testi

Alkol Bağımlılığı Testi

AUDIT (Alkol Kullanım Bozuklukları Tanımlama Testi), riskli veya tehlikeli tüketim veya herhangi bir alkol kullanım bozukluğu olarak tanımlanan sağlıksız alkol kullanımını taramanın basit ve etkili bir yöntemidir.
Alkol Bağımlılığı Testi

Stres Testi

DASS21, son 1 haftadır mevcut olan stres belirtilerini ölçen 7 maddeyi içeren bir araçtır.
Stres Testi

Öfke Testi

Sürekli öfke, durumsal öfkenin genelde ne sıklıkta yaşandığını anlatan bir kavramdır. Sürekli Öfke ve Öfke Tarzı Ölçeği Testi ya da Öfke Testi bu durumsal öfkenin yaşanma sıklığını ve öfkenin çeşitli boyutlarını ölçmek amacıyla kullanılmaktadır.
Öfke Testi

Öz Güven Testi

33 sorudan oluşan Öz Güven testi bireylerin kendilerine olan güvenlerinin seviyesini ölçmek için kullanılan bir psikoloji testidir.
Öz Güven Testi

Fobi Testi

Özgül fobi testi herhangi bir konudaki (yükseklik, kapalı alan, hayvanlar, durumlar) fobinizin şiddetini ölçebilir ve bilimsel sonuçlar alabilirsiniz.
Fobi Testi

Dikkat Dağınıklığı (Eksikliği) Testi

Yetişkinler İçin Dikkat Dağınıklığı Testi, yetişkinler için dikkat eksikliği belirtilerinin değerlendirildiği 24 soruluk bir psikoloji ölçeğidir.
Dikkat Dağınıklığı (Eksikliği) Testi

Obsesif Kompulsif Bozukluk Testi

Maudsley Obsesif Kompulsif Bozukluk Testi, Obsesyon (takıntı) ve kompulsiyonların yani takıntıların yarattığı kaygıyı gidermek için uygulanan davranışların belirti düzeylerini ölçen 37 soruluk bir psikoloji testidir.
Obsesif Kompulsif Bozukluk Testi

Borderline (Sınırda) Kişilik Bozukluğu Testi

Borderline Kişilik Bozukluğu Testi, sınırda kişilik belirtlerini ölçen 51 maddelik bir envanterdir. Sorular doğru-yanlış seçenekleriyle yanıtlanır. Envanterden alınan puanın artması, borderline kişilik özelliklerindeki artışa işaret eder.
Borderline (Sınırda) Kişilik Bozukluğu Testi

Aleksitimi (Duygu Körlüğü) Testi

Duygu Körlüğü ya da Aleksitimi testi, kişinin kendi duyguları anlama, tanımlama veya ifade etme seviyesini ve duyguları anlamakta bir eksiklik yaşayıp yaşamadığını ölçmektedir.
Aleksitimi (Duygu Körlüğü) Testi