Aslı Aydın avatar
Aslı Aydın

Uzman Klinik Psikolog

Hakkında

Lisans eğitimini 2015 yılında FMV Işık Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İngilizce Psikoloji bölümünde, yüksek lisans eğitimini Hasan Kalyoncu Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında tamamladı. Kadın, çocuk ve ailenin hayatı değiştirme gücünü çalışma yaşamının temel değeri olarak düşünerek okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim düzeyinde çeşitli kurumlarda görev alarak çocuk ve ailelerle çalıştı.

Devamını Oku Hemen Randevu Al
Berfin Yılmaz avatar
Berfin Yılmaz

Uzman Klinik Psikolog

Hakkında

Lisans eğitimini Sabancı Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Yüksek Lisans eğitimini İngiltere’de, Anglia Ruskin Üniversitesi Klinik Psikoloji programında tamamlamıştır. Lisans eğitimi sırasında stajını İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Psikiyatri kliniğinde yapmıştır. Gönüllü olarak, Sabancı Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Projesi kapsamında travma sonrası stres bozukluğu, panik bozukluk ve kaygı üzerine çalışmalar yapmıştır. İngiltere’de bireysel ve çift terapisi alanında çalışmalarını gerçekleşmiştir. Yetişkin danışanlarla İngilizce ve Türkçe psikoterapi seanslarını Bilişsel Davranışçı Terapi ekolünde gerçekleştirmeye devam etmektedir. Türk Psikologlar Derneği üyesidir.

Devamını Oku Hemen Randevu Al
Çağla Karabulut avatar
Çağla Karabulut

Uzman Klinik Psikolog

Hakkında

İzmir Ekonomi Üniversitesi’nin psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Yine aynı üniversitenin klinik psikoloji yüksek lisansını; Psikoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde Dr. Öğr. Üyesi Yasemin Meral Öğütçü ve Dr. Psikolog Özge Şahin’den Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) üzerine eğitim ve süpervizyon alarak tamamlamıştır.

Devamını Oku Hemen Randevu Al
Emine Aras avatar
Emine Aras

Uzman Klinik Psikolog

Hakkında

Maltepe Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünü dereceyle tamamladıktan sonra İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji (Tezli) yüksek lisans programına kabul almış ve bu programı da dereceyle bitirerek mezun olmuştur.

Devamını Oku Hemen Randevu Al
Feyza Melis Emiroğlu avatar
Feyza Melis Emiroğlu

Uzman Klinik Psikolog

Hakkında

İtalyan Lisesi’nden sonra YÖK bursuyla Yeditepe Üniversitesi Psikoloji lisans ve Klinik Psikoloji yüksek Lisans eğitimini Yüksek Onur dereceleriyle Yas Yaşayan Üniversite Öğrencilerde Keder, Psikolojik Dayanıklılık, Travma Sonrası Gelişim’in İlişkisi teziyle bitirmiş, Roma La Sapienza Üniversite’nde Erasmus Programı bursuyla İtalyanca Psikoloji okumuştur. Sosyopix Mag Dergi’de Sosyo Köşe’de yazarlık geçmişi bulunmaktadır, Yüksek Teknoloji Dergisi’nde Tekno Psikoloji’deyse Köşe Yazarıdır. Ayvansaray Üniversitesi’nde İdari Asistan olarak, Yüksek Lisans kapsamında, Kadın Danışma Merkezleri’nde psikolog olarak; Psikomola Danışmanlık Merkezi’nde staj, Erenköy Ruh ve Sinir Eğitim Araştırma Hastanesi’nde gönüllü gözlem; AXA Sigorta İK İşe Alım Departmanı’nda stajyer olarak görev almıştır. İlişkisel psikodinamik süpervizyonları ve EMDR 1.Düzey Temel Eğitimini süpervizyon süreçlerini tamamlamış, bu perspektiflerle eklektik terapi yaklaşımıyla çalışmalarını yürütmektedir.

Devamını Oku Hemen Randevu Al
Kübra Gürsoy Şeker avatar
Kübra Gürsoy Şeker

Uzman Klinik Psikolog

Hakkında

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Psikoloji Bölümünden onur derecesiyle mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında üniversitenin ortak eğitim süreci kapsamında, Özel Öztan Hastanesi Psikoloji Biriminde, Şizofreni Dernekleri Federasyonunda ve Liman Aile Danışmanlık Merkezinde uzun dönem klinik stajlarını tamamlamıştır.

Devamını Oku Hemen Randevu Al
Nurbanu Perişan Ubuz avatar
Nurbanu Perişan Ubuz

Uzman Klinik Psikolog

Hakkında

İngilizce Psikoloji bölümünü tam burslu ve derece ile Fatih Üniversitesi’nde tamamlayarak devamında Maltepe Üniversitesinde Klinik Psikoloji yüksek lisans programını tamamlamıştır. Uzmanlık stajını Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tamamlamıştır. Ergen ve Yetişkin terapileri üzerine çalışmaktadır. Yüksek lisans terapi eğitimi ve süpervizyonu Bilişsel Davranışçı Terapi üzerinedir. Ayrıca Prof. Gonca Soygüt’ den 7 ay Şema Terapi Eğitimi, Yrd.Doç.Dr. Nevin Dölek ‘den Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi, Kim Psikoloji’den Logo Terapi eğitimi almıştır.

Devamını Oku Hemen Randevu Al
Rabia Yalın Aydemir avatar
Rabia Yalın Aydemir

Uzman Klinik Psikolog

Hakkında

Bilkent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Bournemouth Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programından mezun olarak uzmanlığını almıştır. Lisans ve yüksek lisans eğitimleri süresince resmi stajlarını Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri poliklinik ve yataklı servislerinde tamamlamıştır. Bu süre zarfında Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği’nde kurumsal eğitim, beceri kazandırma ve süpervizyon uygulaması eğitimlerini tamamlamıştır. Bunun yanında bu süre zarfı içinde Bağlamsal Bilimler derneğinden Kabul ve Kararlılık Terapisi eğitimi almıştır. Türk Psikologlar Derneği üyesidir. İleri seviye İngilizce bilmektedir.

Devamını Oku Hemen Randevu Al
Selin Çelen avatar
Selin Çelen

Uzman Klinik Psikolog

Hakkında

Acıbadem Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Ardından Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Lisans ve Yüksek Lisans eğitimi süresince ve sonrasında çeşitli eğitimlere ve seminerlere katılmıştır. Aynı zamanda bu süreçte birçok staj deneyimi olmuştur. Bunlar; İstanbul Darülaceze, Yakacık Hatice Abbas Halim Çocuk Yuvası, Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi, Acıbadem Maslak Hastanesi, İstanbul Erenköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesidir. Aynı zamanda yeme bozuklukları alanında uzmanlığı bulunmaktadır.

Devamını Oku Hemen Randevu Al
Serhan Ekin avatar
Serhan Ekin

Uzman Klinik Psikolog

Hakkında

Burslu olarak kazandığı Işık Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümünü onur derecesi ile tamamladıktan sonra 1 sene boyunca Türk Silahlı Kuvvetleri’nde Psikolog olarak görev almıştır. Daha sonra tekrar Işık Üniversitesi’nde burslu bir şekilde Klinik Psikoloji yüksek lisansını onur derecesi ile tamamlamıştır. Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde staj programını tamamlamış ve aynı zamanda süpervizyon eşliğinde danışanlar ile psikoterapi çalışmalarında bulunmuştur. Temel aldığı Bilişsel Davranışçı Terapi yaklaşımı ile yetişkinlerle çalışmalarına devam etmektedir

Devamını Oku Hemen Randevu Al
Tilbe Çankaya avatar
Tilbe Çankaya

Uzman Klinik Psikolog

Hakkında

Maltepe Üniversitesi İngilizce Psikoloji lisans eğitimini bitirmiş olan Tilbe Çankaya, Üsküdar Üniversitesinde okuduğu Klinik Psikoloji Yüksek lisans programıyla da Uzman Klinik Psikolog olmaya hak kazanmıştır. Lisans döneminde çeşitli hastanelerde gönüllü olarak yaptığı çalışmalar sayesinde lisans döneminden beri psikiyatrik rahatsızlıkları gözlemleme ve yetişkinlerle görüşme şansını elde etmiştir. Lisans döneminde Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesinde gönüllü olarak çalışmıştır. Yüksek lisans eğitimi süresinde NP Beyin Hastanelerinde 2 yıl boyunca gönüllü olarak obsesif kompülsif bozukluk, anksiyete, sosyal fobi, panik bozukluk, özgül fobiler, panik atak, bipolar, trikotillomani, öfke problemleri, beden dismorfik bozukluğu ve depresyon gibi konularda çalışmıştır. Yüksek lisans eğitimi süresince NP Beyin Hastanelerinde yatarak tedavi gören danışanlar ile görüşmüştür. Aynı zamanda lisans döneminde Eşlik Psikoloji/ Masterson Enstitüsü Türkiye’de gönüllü çalışarak danışan terapist ilişkisini gözlemleme şansı bulmuştur.

Devamını Oku Hemen Randevu Al
Tuğçe Şebnem Kotan avatar
Tuğçe Şebnem Kotan

Uzman Klinik Psikolog

Hakkında

Okan Üniversitesi Psikoloji Bölümünü 2014 yılında tamamladıktan sonra, aynı yıl Marmara Üniversite Pedagojik Formasyon eğitimine başladı. Ardından Işık Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans programından ‘’Boşanmış ve Boşanmamış Ailelere Sahip Üniversite Öğrencilerinde Reddedilme Duyarlılığının Bağlanma Stilleriyle İlişkisi’’ konulu tez çalışması ile mezun olmuştur. Yüksek Lisans eğitimi süresince Işık Üniversitesi Klinik Psikoloji Biriminde süpervizör gözetiminde psikoterapi uygulamaları yürütmüştür. Vahdet Görmez tarafından Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Teori Eğitimi (BDT), Birgül Bakay Emiroğlu tarafından APT onaylı (Association for Play Therapy) Yönlendirilmemiş Oyun Terapisi, Yapılandırılmış Oyun ve Sanat Terapisi, Mary Fry tarafından Filial Terapi ve Itır Tari Cömert tarafından Çözüm Odaklı Terapi eğitimlerini tamamlamıştır. Ebeveyn danışmanlığı ve çocuk - ergenlerle psikoterapi çalışmalarını sürdürmektedir. Türk Psikologlar Derneği üyesidir.

Devamını Oku Hemen Randevu Al
Adile Adil Sarıtaş avatar
Adile Adil Sarıtaş

Uzman Klinik Psikolog

Hakkında

Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünü başarıyla tamamladı. Şu anda ergenler ve yetişkinlere psikodinamik yönelimli psikoterapi hizmeti vermektedir.

Devamını Oku
Ahu Buldur avatar
Ahu Buldur

Uzman Klinik Psikolog

Hakkında

Yeditepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olduktan sonra, Okan Üniversitesi Travma Odaklı Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programını tamamladı. Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) bünyesinde, tedavisi devam eden kanser hastası çocuklar ve ebeveynleri ile bireysel terapiler yaptı, psiko-eğitimler düzenledi. Aktif olarak Çocuk İçin İçerik Derneği bünyesinde editör psikolog olarak görev almakta ve çocuklar için üretilen kitap, film, dijital oyun, uygulama, kutu oyunu ve Youtube içeriklerini inceleyerek, ebeveynlere yönelik değerlendirme metinleri yazmaktadır. Eş zamanlı olarak gençlerle ve yetişkinlerle psikoterapi çalışmalarını sürdürmektedir.

Devamını Oku
Alara Candan Yağcı avatar
Alara Candan Yağcı

Uzman Klinik Psikolog

Hakkında

Kanada’nın Bishop’s Üniversitesi’nde Psikoloji (Uygulamalı Psikoloji ile) lisans programını onur derecesiyle tamamladı. Türkiye’ye döndükten sonra Bahçeşehir Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji eğitimini "Doktorlar ve Banka Çalışanlarında: İçsel Denetim Odağının İş Tatmini, Tükenmişlik ve Depresyon İlişkisinde Etkisi" konulu tezi ile tamamlayarak, uzmanlığa hak kazandı. Çeşitli psikolojik danışmanlık merkezleri ve sivil toplum kuruluşlarında Klinik Psikolog olarak bireysel psikoterapi hizmeti verdi.

Devamını Oku
Anıl Demircioğlu avatar
Anıl Demircioğlu

Uzman Klinik Psikolog

Hakkında

Beykent Üniversitesi'nde psikoloji lisansını 2013'te tamamladıktan sonra, İngiltere Hertfordshire Üniversitesi (University of Hertfordshire) Klinik Psikolojide Araştırma (Research in Clinical Psychology) Yüksek Lisans bölümünden “takdir derecesi” ile 2017 yılında mezun oldu. Yüksek lisans tezini “Obsesif-Kompulsif Bozukluk Belirtileri Taşıyan Katılımcılarda Aleksitimi, İğrenme, İçsel Farkındalık ve İçsel Duyarlılık” üzerine yazan uzmanımız, lisans eğitimi boyunca Samsun Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Eyüp Devlet Hastanesi ve Psikomer Psikiyatri Merkezi’nde gönüllü stajyer olarak deneyim kazandı. 2019 senesinde İstanbul Üniversitesinde Çocuk Gelişimi lisans eğitimine de başlayarak farklı alanlarda yetkinlik kazanmaya devam etmektedir. 2017 yılından bu yana çeşitli klinik ve hastanelerde psikoterapi çalışmalarını sürdürmektedir.

Devamını Oku