Formdaki sorulara verdiğiniz yanıtlar doğrultusunda size en uygun psikolog ile eşleştirileceksiniz. Hiwell mobil uygulamasından veya Portal'a giriş yaparak online psikoloğunuza ulaşabilir ve online terapiye başlamadan önce ücretsiz ön görüşme yapabilirsiniz. Mobil uygulamamızı App Store, Google Play Store ve Huawei AppGallery’de bulabilirsiniz.

Ön görüşme davetinde bulunabilmek için uygun olduğunuz tarihleri psikoloğunuza mesaj yoluyla veya önerilen tarihler arasından seçim yaparak iletebilirsiniz. Online psikoloğunuz size 24 saat içinde dönüş yapacaktır. 15 dakikalık ön görüşmeler görüntülü görüşme şeklinde gerçekleşmektedir.

Hiwell mobil uygulamasında yer alan Seans Satın Alın kısmından online terapi seansları satın alabilirsiniz. 1 seans ücreti tüm online psikologlarımız için aynı olup 399 Türk Lirasıdır. Toplu alımlar için avantajlı paketlerimizi incelemeyi unutmayın!

Online terapi seanslarınıza ister mobil cihazınızdan ister masaüstü cihazınızdan katılabilirsiniz.

Etik ve güvenilir hizmet sağlama önceliğimiz doğrultusunda, bünyemizde yalnızca yüksek lisansını tamamlamış ve Y.Ö.K. üzerinden diploma kontrolleri yapılmış online psikologları bulundurmaktayız. Hiwell’in uzman online psikolog kadrosu, klinik psikoloji ya da çift ve aile terapisi alanlarından mezun, alanında deneyimli, süpervizyon sürecini tamamlamış veya devam etmekte olan online terapistlerden oluşmaktadır. Hiwell uzmanları anksiyete, depresyon, stres, cinsel sorunlar, fobiler, öfke kontrolü, işle ilgili sorunlar, ilişki ve aile sorunları gibi konularda uzmanlıklara sahiptir. Bireysel (Yetişkin) terapi, Çift ve Aile terapisi, Çocuk ve Ergen psikoterapi alanlarında destek sağlamaktayız.

Platformumuzda bu saat aralıklarında çalışan birçok psikolog mevcuttur. Her iki tarafa da uygun herhangi bir saat aralığında Hiwell üzerinden online terapi görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Online terapi ve psikolojik danışmanlık görüşmelerinde ses ve görüntü kaydı alınmamaktadır. Tüm bilgileriniz şifrelenerek korunur ve hiçbir koşulda 3. şahıslarla paylaşılmaz. Ödemeleriniz ise Craftgate altyapısı ile güvenle gerçekleştirilir.

Hiçbir psikoloğun ilaç yazma ve resmi bir tanı koyma yetkisi yoktur. Yalnızca bir tıp doktorunun tanı koyma ve ilaç yazma yetkisi vardır. Lütfen aşağıdaki durumlar için en yakın sağlık kuruluşuna başvurun ve Hiwell’i kullanmayın.
  • Kendinize veya başkasına zarar verme düşünceleri ortaya çıktığında
  • İntihar düşünceleriniz olduğunda
  • Acil bir kriz anında
  • İlaç tedavisi ve rahatsızlık tanısı gerekli olan durumlarda

Hiwell mobil uygulamasında yer alan Danışan Destek Hattından veya hello@hiwellapp.com adresi üzerinden bize her zaman ulaşabilirsiniz.