Formdaki sorulara verdiğiniz yanıtlar doğrultusunda sizin için en uygun psikolog ile eşleştirileceksiniz. Hiwell Mobil uygulamasından veya portal.hiwellapp.com adresinden giriş yaparak psikoloğunuza ulaşabilirsiniz. Mobil uygulamamızı App Store, Google Play Store ve App Gallery’de bulabilirsiniz.

Ön görüşme davetinde bulunabilmek için uygun olduğunuz tarihleri psikoloğunuza mesaj yoluyla veya önerilen tarihler arasından seçim yaparak iletebilirsiniz. Psikoloğunuz size 24 saat içinde dönüş yapacaktır. Ön görüşmeler görüntülü görüşme şeklinde gerçekleşmektedir.

Hiwell mobil uygulamasında yer alan Seans Satın Alın kısmından seans satın alabilirsiniz. 1 seans ücreti tüm psikologlar için sabit olup 399 Türk Lirasıdır. Avantajlı paketlerimizi incelemeyi unutmayın!

Görüşmelere hem mobil cihazınızdan hem de bilgisayarınızdan katılabilirsiniz.

Etik ve güvenilir hizmet sağlama önceliğimiz doğrultusunda, bünyemizde yalnızca yüksek lisansını tamamlamış psikologları bulundurmaktayız. Hiwell’in uzman psikolog kadrosu, klinik psikoloji ya da çift ve aile terapisi alanlarından mezun, alanında deneyimli, süpervizyon sürecini tamamlamış veya devam etmekte olan psikologlardan oluşmaktadır. Hiwell olarak Bireysel(Yetişkin), Çift ve Aile, Çocuk ve Ergen Psikoterapi alanlarında destek sağlamaktayız.

Platformumuzda bulunan birçok psikolog bu saat aralıklarında çalışmaktadır. İki tarafa da uygun herhangi bir saat aralığında Hiwell üzerinden görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Görüşmelerinizde ses ve görüntü kaydı alınmamaktadır. Uçtan uca şifreleme yöntemi kullanılmaktadır. Tüm bilgileriniz şifrelenerek korunur ve hiçbir koşulda 3. şahıslarla paylaşılmaz. Ödemeleriniz ise Craftgate altyapısı ile güvenle gerçekleştirilir.

Hiçbir psikoloğun ilaç yazma ve resmi bir tanı koyma yetkisi yoktur. Yalnızca bir tıp doktorunun tanı koyma ve ilaç yazma yetkisi vardır. Lütfen aşağıdaki durumlar için en yakın sağlık kuruluşuna başvurun ve Hiwell’i kullanmayın. -Kendinize veya başkasına zarar verme düşünceleri ortaya çıktığında - İntihar düşünceleriniz olduğunda - Acil bir kriz anında - İlaç tedavisi ve rahatsızlık tanısı gerekli olan durumlarda

Hiwell mobil uygulamasında yer alan Danışan Destek Hattından veya hello@hiwellapp.com adresi üzerinden bize her zaman ulaşabilirsiniz.