SSS

Sıkça Sorulan Sorular

1Anketi doldurdum. Psikoloğum ile nasıl iletişime geçebilirim?
Hiwell Mobil uygulamasından giriş yaparak psikoloğunuza ulaşabilirsiniz. Mobil uygulamamızı App Store, Google Play Store ve App Gallery’de bulabilirsiniz.
2Seanslara başlamadan önce psikoloğum ile ön görüşme yapmak istiyorum. Nasıl randevu oluşturabilirim?
Psikoloğunuza mesaj yoluyla size uygun tarihleri iletebilirsiniz veya size uygun saatleri işaretleyip ön görüşme daveti iletebilirsiniz. 24 saat içerisinde dönüş sağlanacaktır. Ön görüşmeler görüntülü görüşme şeklinde gerçekleşmektedir, 15 dakikadır ve ücretsizdir.
3Seanslara başlamaya karar verdim. Ödemeyi nasıl yapabilirim?
Hiwell mobil uygulamasında yer alan Seans Satın Alın kısmından seans satın alabilirsiniz. 1 seans ücreti tüm psikologlar için sabittir ve 239 TLdir. Avantajlı paketlerimizi incelemeyi unutmayın!
4Görüşmelere nasıl katılım sağlayabilirim?
Görüşmelere hem mobil cihazınızdan hem de bilgisayarınızdan katılım sağlayabilirsiniz.
5Hiwell’de hangi uzmanlar yer almaktadır?
Hiwell’in Uzman Psikolog kadrosu klinik psikoloji ya da çift ve aile terapisi alanından mezun, alanında deneyimli, süpervizyon almış psikologlardan oluşmaktadır. Etik ve güvenilir bir hizmet sağlıyor olmak en büyük önceliğimiz. Bireysel Terapi, Aile ve Çift terapisi alanlarında destek sağlayabilmekteyiz.
6Çalışan bir insanım. Akşam saatleri ya da hafta sonu hizmet alabilir miyim?
Birçok psikoloğumuz bu saat aralıklarında çalışmaktadır.
7Kişisel verilerin ve görüşmelerin güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?
Görüşmelerinizde ses ve görüntü kaydı alınmamaktadır. Tüm bilgileriniz şifrelenerek korunur ve hiçbir koşulda 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. Uçtan uca şifreleme sistemi kullanılmaktadır. Ödemeleriniz 256 Bit kriptolanmış ve şifrelenmiş sayfalarda, İyzico altyapısı ile gerçekleştirilir.
8Hiwell hangi durumlarda kullanılmamalıdır?
Hiçbir psikoloğun herhangi bir ilaç yazma ve resmi bir tanı koyma yetkisi yoktur. Yalnızca bir tıp doktorunun tanı koyma ve ilaç yazma yetkisi vardır. Lütfen aşağıdaki durumlar için en yakın sağlık kuruluşuna başvurun ve Hiwell’i kullanmayın.
  • Kendinize veya başkasına zarar verme düşünceleri ortaya çıktığında
  • İntihar düşünceleri yaşandığında
  • Acil bir kriz anında
  • İlaç tedavisi ve rahatsızlık tanısı gerekli olan durumlarda
9Farklı bir sorum var. Size nasıl ulaşabilirim?
Mobil uygulamamızda yer alan Danışan Destek Hattından veya hello@hiwellapp.com adresi üzerinden bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin


Başlayın