Deniz Sinanoğlu

Uzman Klinik Psikolog
Tüm Psikologları Gör
Aile İçi İletişim Sorunları Bağlanma Sorunları Çocukluk Çağı Travmaları Depresyon Duygudurum Bozuklukları EMDR Fobi İlişki Sorunları Kaygı Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB) Panik Bozukluk Psikodinamik Terapi Psikosomatik Bozukluklar Travma ve TSSB Uyku veya Uykusuzluk Yeme Bozuklukları Dikkat Eksikliği

Hakkında

Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Lisans eğitiminin bir dönemini Università di Torino’da geçirmiştir. Lisans eğitiminin ardından İstanbul Maltepe Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini “Covid-19’un Psikososyal Etkileri” üzerine yürüttüğü tez çalışması ile tamamlamıştır. Stajyer psikolog olarak Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde, Sırbistan’da çocukluk kanseri üzerine çalışan Cika Boca kurumunda ve Kartal Belediyesi Kadın Danışma Merkezi’nde tamamlamış Young Guru Academy bünyesinde çeşitli projelerde görev almıştır. Bugüne kadar çeşitli rehabilitasyon merkezlerinde ve psikoterapi merkezlerinde ergenler ve yetişkinlerle çalışmalar yürütmüştür. Psikodinamik Psikoterapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR ve Diyalektik Davranışçı Terapi üzerine eğitimleri bulunmaktadır. Özellikle Psikodinamik Psikoterapi ve EMDR ekolleriyle travmalar, çocukluk travmaları, kaygı bozuklukları, ilişki problemleri, depresyon, okb, dikkat bozukluğu, uyku problemleri, yeme problemleri üzerine çalışmaktadır.

Eğitim

Uludağ Üniversitesi

Psikoloji / Lisans

Maltepe Üniversitesi

Klinik Psikoloji / Yüksek Lisans

Seminerler ve Konferanslar

• Diyalektik Davranışçı Terapi Beceri Eğitimi - Doç. Dr. Hayriye Güleç Pap

• EMDR Eğitimi - Davranış Bilimleri Enstitüsü

• Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi ve Süpervizyon Süreci - Dr. Kuntay Arcan ve Doç. Dr. Elif Güneri Yöyen

• Psikodinamik Psikoterapi Eğitimi - Maltepe Üniversitesi

• Şefkat Odaklı Terapiyle Kaygının Üstesinden Gelmek - Dennis Tirch, Laura Silberstein Tirch

• Human Nature - Two Sides of One Mind (EFPSA Kongresi), Slovakya

• İntihar ve Risk Değerlendirmesi Eğitimi, Prof. Dr. Mehmet Eskin & Hiwell, 2022

Daha iyi hissetmeye bugün başlayın

Uygulamayı indirin ve size en uygun psikologla eşleşin. Uzman psikoloğunuzla uyumunuzu görmek için 15 dakikalık ücretsiz ön görüşme yaparak terapi yolcuğunuza başlayın.