Ece Öztürk

Uzman Klinik Psikolog
Tüm Psikologları Gör
Depresyon İlişki Sorunları Öfke Yönetimi Özgüven Problemleri Panik Bozukluk Psikosomatik Bozukluklar Sağlık Kaygısı Stres Anksiyete

Hakkında

FMV Işık Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden onur derecesiyle mezun olmuştur. Lisans eğitiminin bir dönemini, öğrenci değişim programı kapsamında, Portekiz’de bulunan University Institute of Lisbon’da tamamlamıştır. Ardından FMV Işık Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını yüksek onur derecesiyle tamamlayarak uzmanlığını almıştır. Bu program kapsamında üniversitenin psikolojik danışmanlık merkezinde süpervizyon eşliğinde psikoterapi hizmeti vermiştir. Hasta gözlemlerini içeren klinik stajını ise Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde yapmıştır. 2018 yılında I.P.I - Uluslararası Z. Moreno Psikodrama Enstitüsü’nde başladığı “Psikodrama Grup Psikoterapisi” eğitimine devam etmektedir. Yetişkinler ile psikoterapi çalışmalarını çevrimiçi olarak sürdürmektedir.

Eğitim

FMV Işık Üniversitesi

Psikoloji / Lisans

FMV Işık Üniversitesi

Klinik Psikoloji / Yüksek Lisans

Seminerler ve Konferanslar

• Psikodrama Grup Psikoterapistliği Eğitimi- İstanbul Psikodrama Enstitüsü

• İntegratif Psikoterapiye Giriş Eğitimi

• Çocukların Objektif ve Projektif Değerlendirilmesi (2016)

• Temel Psikotravmatoloji ve Kriz Müdahale Eğitimi (2016)

• Çocuk İstismarına Sağlıklı Müdahale Eğitimi (2016)

• Psikanalize Giriş Seminerleri

Daha iyi hissetmeye bugün başlayın

Uygulamayı indirin ve size en uygun psikologla eşleşin. Uzman psikoloğunuzla uyumunuzu görmek için 15 dakikalık ücretsiz ön görüşme yaparak terapi yolcuğunuza başlayın.