Aslıhan Sarı

Uzman Klinik Psikolog
Tüm Psikologları Gör
Aldatma Baş Etme Becerileri Cinsellik Değersizlik Depresyon Duygudurum Bozuklukları Evlilik İçi Çatışmalar Gelecek Kaygısı İlişki Sorunları Kaygı Kendine Değer Verme Kendini Tanıma Kişilik Bozukluğu Psikodinamik Terapi Şema Terapi Tekrarlayan Yaşam ve Kişilik Örüntüleri Yetersizlik Ayrılma Kaygısı Gottman Çift Terapisi

Hakkında

Klinik Psikolog Aslıhan Sarı, %100 burslu girdiği İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü onur derecesi ile tamamlamıştır. Ardından ikincilikle girmiş olduğu Acıbadem Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansından yüksek onur derecesi ile mezun olmuştur. Şu anda Okan Üniversitesi Uygulamalı Doktora programına devam etmektedir. Eğitim hayatı boyunca Boğaziçi Üniversitesi Öğrenme Laboratuvarında, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Psikiyatri Bölümünde ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde stajyer psikolog olarak çalışmıştır. Ardından psikodinamik yaklaşımlı süpervizyonlar eşliğinde danışan görmeye başlamıştır. Ayrıca Psikiyatrist Doktor Alp Karaosmanoğlu’ndan Şema Terapi, Klinik Psikolog Yücel Sözer’den Duygu Odaklı Terapi, Uzm. Psikolog Filiz Kaya ve Psikolog Dr. Özge Altan Aytun’dan Gottman Çift Terapisi I. Modül eğitimlerini almış olup aktif olarak danışan görmeye devam etmektedir.

Eğitim

İzmir Ekonomi Üniversitesi

Psikoloji / Lisans

Acıbadem Üniversitesi

Klinik Psikoloji / Yüksek Lisans

Seminerler ve Konferanslar

• Psikodinamik Ağırlıklı Süpervizyon, Kli. Psk. Dr. Pınar Kaya Kurtman, Acıbadem Üniversitesi

• Şema Terapi Eğitimi, Psikiyatrist Doktor Alp Karaosmanoğlu, Psikonet

• Gottman Çift Terapisi I. Modül, Uzm. Psikolog Filiz Kaya ve Psikolog Dr. Özge Altan Aytun, Psikolojistanbul

• Duygu Odaklı Terapi Eğitimi, Kli. Psk. Yücel Sözer, Psikoterapi Enstitüsü Derneği

• İntihar ve Risk Değerlendirmesi Eğitimi, Prof. Dr. Mehmet Eskin & Hiwell, 2022

Daha iyi hissetmeye bugün başlayın

Uygulamayı indirin ve size en uygun psikologla eşleşin. Uzman psikoloğunuzla uyumunuzu görmek için 15 dakikalık ücretsiz ön görüşme yaparak terapi yolcuğunuza başlayın.