Elif Adaylar

Uzman Klinik Psikolog
Tüm Psikologları Gör
Aldatma Bağlanma Sorunları Cinsellik Depresyon Duygu Düzenleme Güçlüğü Evlilik ve Evlilik Öncesi Konular Fobi İlişki Sorunları Kaygı Kayıp ve Yas Öfke Yönetimi Bedenselleştirme-Somatizasyon Travma ve TSSB Yeme Bozuklukları Gottman Çift Terapisi

Hakkında

Koç Üniversitesi Psikoloji bölümünü başarıyla tamamlamış, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde staj yaparak mesleki tecrübe edinmiştir. Lisans eğitimi boyunca çeşitli kulüp ve sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak çalışmıştır. Lisans eğitimi sonrasında psikolojik danışmanlık merkezinde asistan olarak deneyim kazanmıştır. Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimine başlamıştır. Eğitimi süresince gerekli süpervizyon ve terapi eğitimlerini tamamlayarak ergen ve yetişkin danışanlara psikoterapi hizmeti vermiştir. Ayrıca, bu süreçte Gottman Çift Terapisi eğitimi ve Cinsel Terapi eğitimi almıştır. Klinik Psikoloji yüksek lisans bölümünden mezun olmuştur. Tezini ‘Yeni evli bireylerde bağlanma boyutları ve aldatma eğilimi ilişkisinde duygu düzenleme stratejilerinin aracı rolü’ üzerine yazmıştır.

Eğitim

Koç Üniversitesi

Psikoloji / Lisans

Maltepe Üniversitesi

Klinik Psikoloji / Yüksek Lisans

Seminerler ve Konferanslar

• Gottman Çift Terapisi Eğitimi

• Psikanalitik Yönelimli Psikoterapi Eğitimi ve Süpervizyonu

• Cinsel Terapi Eğitimi

Daha iyi hissetmeye bugün başlayın

Uygulamayı indirin ve size en uygun psikologla eşleşin. Uzman psikoloğunuzla uyumunuzu görmek için 15 dakikalık ücretsiz ön görüşme yaparak terapi yolcuğunuza başlayın.