Fulya İzel Öğmel

Uzman Klinik Psikolog
Tüm Psikologları Gör
Depresyon Kaygı Kayıp ve Yas Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB) Öfke Yönetimi Özgüven Problemleri Psikosomatik Bozukluklar Stres Travma ve TSSB Yeme Bozuklukları Borderline Kişilik Bozukluğu

Hakkında

Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji ve Sosyoloji alanlarında çift anadal öğrencisi olarak onur derecesi ile tamamladı; ardından Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamlayarak uzmanlığını edindi. Psikodinamik psikoterapi, Şema terapi, Gestalt terapi ve Varoluşçu terapi alanlarında eğitim ve süpervizyonlarını tamamladı. Seansların yapısı dinamik terapi çerçevesinde Gestalt ve Varoluşçu felsefesi doğrultusunda ilerlemektedir. Gestalt terapi çoğunlukla şimdi ve burada felsefesi ile bedene odaklanarak çalışmayı içerirken varoluşçu terapi hayattaki oluşumuzu serbest ve dinamik bir şekilde ele almayı içermektedir. Çalışmalarını yetişkinlerle sürdürmektedir.

Eğitim

İstanbul Bilgi Üniversitesi

Psikoloji / Lisans

Okan Üniversitesi

Klinik Psikoloji / Yüksek Lisans

Seminerler ve Konferanslar

• Psikodinamik Psikoterapi – Suzan Uğur Girginer

• Psikodinamik Psikoterapi – Doğan Şahin

• Gestalt Farkındalık Eğitimi ve Practicumu – Hanna Nita Scherler

• Şema Terapi Eğitimi – Alp Karaosmanoğlu

• Varoluşçu Terapi – Ferhat Jak İçöz (devam etmektedir)

Daha iyi hissetmeye bugün başlayın

Uygulamayı indirin ve size en uygun psikologla eşleşin. Uzman psikoloğunuzla uyumunuzu görmek için 15 dakikalık ücretsiz ön görüşme yaparak terapi yolcuğunuza başlayın.