Aslı Tanel

Uzman Klinik Psikolog
Tüm Psikologları Gör
Bağlanma Sorunları Cinsellik Depresyon Duygudurum Bozuklukları Göçmen / Expat Sorunları İlişki Sorunları Kaygı Kişilik Bozukluğu Özgüven Problemleri Panik Bozukluk Psikosomatik Bozukluklar Travma ve TSSB

Hakkında

Uzman Klinik Psikolog ve Sosyolog Aslı Tanel, Yeditepe Üniversitesi tam burslu İngilizce Sosyoloji ve Psikoloji bölümlerinde çift anadal eğitimini tamamlamıştır. Lisans eğitimi sırasında pek çok psikolojik danışmanlık merkezinde staj yapmış, Avrupa Birliği’nin bir projesinde araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. Polonya’da bulunan Krakow şehrinde Erasmus programı kapsamında eğitim almıştır. İtalya'da bulunan Bergamo Üniversitesi'nde Bireyler, Aileler ve Şirketler için Klinik Psikoloji yüksek lisans programı 110/110 tam puan ve yüksek onur derecesiyle bitirmiştir. Yüksek lisans bitirme tezinde online arkadaşlık uygulamaları, yakın ilişkilerde yaşantılar, duygu düzenleme güçlüğü ve sınırdurum kişilik özellikleri arasındaki ilişkiyi incelemiştir. Aktif olarak yetişkinlerle psikodinamik odaklı ve çiftlerle Gottman Çift Terapisi odaklı çalışmaktadır.

Eğitim

Yeditepe Üniversitesi

Psikoloji / Lisans

Università degli Studi di Bergamo

Klinik Psikoloji / Yüksek Lisans

Seminerler ve Konferanslar

• Gottman Çift Terapisi - The Gottman Institute

• Temel Psikotravmatoloji ve Krize Müdahale - Self Psikoloji Akademi

• Temel Danışmanlık Becerileri - Psikoloji Istanbul

• Aile ve Çift Terapisi Ekolleri - Psikoloji Istanbul

• Psikolojik Travma - Psikoloji Istanbul

• Cinsel Şiddet Temel Farkındalık Eğitimi - Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği

Daha iyi hissetmeye bugün başlayın

Uygulamayı indirin ve size en uygun psikologla eşleşin. Uzman psikoloğunuzla uyumunuzu görmek için 15 dakikalık ücretsiz ön görüşme yaparak terapi yolcuğunuza başlayın.