Ceylin Candaş

Uzman Klinik Psikolog
Tüm Psikologları Gör
Aile İçi İletişim Sorunları Aldatma Ani Duygusal Değişimler Bağlanma Sorunları Baş Etme Becerileri Değersizlik Depresyon Erteleme Davranışı Evlilik İçi Çatışmalar Evlilik ve Evlilik Öncesi Konular Flört Şiddeti Gelecek Kaygısı İletişim Problemleri İlişki Sorunları İsteksizlik Kaçınma Kaygı Kayıp ve Yas Kendine Değer Verme Mobbing Motivasyon Sorunları Mutsuzluk Mükemmelliyetçilik Negatif Düşünceler Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB) Olumsuz Anılar ve Deneyimler Öfke Yönetimi Özgüven Problemleri Panik Bozukluk Performans Kaygısı Sağlık Kaygısı Sınav Kaygısı Sosyal Beceri Sosyal Fobi Sosyal Kaygı Stres Tükenmişlik Yalnızlık Yaşam Zorlukları ve Çatışma Yeme Bozuklukları Yetersizlik İş Yaşamına İlişkin Sorunlar

Hakkında

İsviçre Cenevre Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra, yine aynı üniversitede Klinik Psikoloji ve Gelişim Psikolojisi alanlarında yüksek lisansını tamamladı. Eğitim süreci sırasında çeşitli kurumlarda gönüllü psikolog rolüyle görev aldı. Ardından Cenevre Üniversite Hastanesi Psikiyatri departmanında stajyer klinik psikolog olarak çalıştı. Çeşitli terapi eğitimlerini tamamlamış olup, Türkçe, İngilizce ve Fransızca olarak bireysel psikoterapi hizmeti vermektedir. Enerjik, pozitif, gayretli ve sorumluluk sahibidir ve empati becerisi ve farkındalığı yüksektir. Baskı altında iyi çalışmakta, zorluklara ve değişen koşullara hızlı uyum göstermektedir. Ekip çalışmasına önem verir.

Eğitim

University of Geneva (İsviçre)

Psikoloji / Lisans

University of Geneva (İsviçre)

Klinik Psikoloji / Yüksek Lisans

Seminerler ve Konferanslar

• Bağımlılığa Yaklaşım Eğitimi- Prof. Dr. Kültegin Ögel

• Motivasyonel Görüşme Teknikleri Eğitimi- Prof. Dr. Kültegin Ögel

• Şema Terapi Uluslararası Sertifikasyon Eğitimi- Dr. H. Alp Karaosmanoğlu

• Psikoterapide İlk Görüşme Teknikleri- Madalyon Psikiyatri Merkezi

• Madalyon Akademi “Workshop” Programı- Madalyon Psikiyatri Merkezi

• Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi- Prof Dr. Hakan Türkçapar, Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği

• Kriz, Travma ve Yas Danışmanlığı Eğitimi- Dr. Nevin Dölek, Başkent Psikoloji Atölyesi

• İntihar ve Risk Değerlendirmesi Eğitimi, Prof. Dr. Mehmet Eskin & Hiwell, 2022

Daha iyi hissetmeye bugün başlayın

Uygulamayı indirin ve size en uygun psikologla eşleşin. Uzman psikoloğunuzla uyumunuzu görmek için 15 dakikalık ücretsiz ön görüşme yaparak terapi yolcuğunuza başlayın.