Bilişsel Davranışçı Terapi Depresyon Fobi Havacılık Psikolojisi İlişki Sorunları Kaygı Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB) Özgüven Problemleri Panik Bozukluk Sınav Kaygısı Sosyal Fobi Travma ve TSSB Yeme Bozuklukları

Hakkında

Doğuş Üniversitesi Psikoloji bölümününden mezun olduktan sonra 2016 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimine başladı. “İç Güdümlü ve Dış Güdümlü Dindarlığın Şiddet Eğilimi Üzerindeki Etkisi ve Duygu Düzenlemenin Aracı Etkisi” konulu teziyle mezun oldu. Lisans eğitimi süresince Reem Nöropsikiyatri Merkezi’nde klinik stajını tamamladı. Ek olarak, Toplum Gönüllüleri çalışmalarına katılarak gönüllülük esaslı çalışmalarda aktif olarak görev aldı. Yüksek Lisans eğitimi esnasında da Özel Fransız Lape Hastanesi’nde Dr. Yasin Genç ile vizitelere katılarak şizofreni, kronik depresyon, OKB gibi sorunlarla gelen hastalarla çalışma fırsatı elde etti. Aynı dönemde de, Doç. Dr. Oya Mortan Sevi’den süpervizyon alarak Bilişsel Davranışçı Terapi yönelimiyle yetişkin odaklı psikoterapi çalışmalarına devam etti. MMPI, Boşanma ve Yas ile Psikoterapi Çalışması eğitimlerini tamamladı. Pandemi dönemine kadar çeşitli terapi merkezlerinde danışanlarını görmeye devam etti. Mart 2020 tarihinden itibaren online seanslara devam etmektedir.

Eğitim

Doğuş Üniversitesi

Psikoloji / Lisans

Bahçeşehir Üniversitesi

Klinik Psikoloji / Yüksek Lisans

Seminerler ve Konferanslar

• MMPI - Bahçeşehir Üniversitesi (36 Saat)

• Bilişsel Davranışçı Terapi - Bahçeşehir Üniversitesi (144 Saat)

• Boşanma ve Yas ile Psikoterapi Çalışması - TPD (32 Saat)

Daha iyi hissetmeye bugün başlayın

Uygulamayı indir ve size en uygun psikologu eşleyelim, ücretsiz ön görüşmenizi yapın ve alanında uzman psikologlarımızla görüşün.