Aile Çatışması Bağımlılık Cinsellik Depresyon Fobi Havacılık Psikolojisi İlişki Sorunları Kaygı Kayıp ve Yas Motivasyon Sorunları Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB) Öfke Yönetimi Özgüven Problemleri Performans Kaygısı Sınav Kaygısı Travma ve TSSB Uyum Problemleri

Hakkında

Yeditepe Üniversitesi Psikoloji lisans eğitimini onur derecesiyle tamamladı. Lisans eğitimi sırasında, Gülhane Askeri Tıp Akademisi Psikiyatri Kliniği’nde yatan hastalarla vaka çalışması ve test çalışmalarına katılarak stajını yaptı. Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji yüksek lisans programını “Ebeveyn tutumları, bilişsel duygu düzenleme stratejileri, anksiyete duyarlılığı ve anksiyete duyarlılığında nöropsikolojik performans“ başlıklı tez çalışması ile birlikte yüksek onur derecesiyle tamamladı. Uzmanlık eğitimi sürecinde, dokuz ay boyunca Bakırköy Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Psikiyatri Kliniği’nde ve özel danışmanlık merkezinde stajını tamamladı. Aynı zamanda, hem psikanalitik hem de bilişsel ve davranışçı terapi ekolünde psikoterapi çalışmalarını süpervizyon eşliğinde sürdürdü. Lisans ve uzmanlık eğitimlerine ek olarak, Doç. Dr. Itır Tarı Cömert tarafından Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi eğitimini, Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu tarafından verilen Bilişsel ve Davranışçı Terapi (BDT) eğitimi ve Dr. Alp Karaosmanoğlu tarafından verilen Şema Terapi eğitimini ve Davranış Bilimleri Enstitüsü tarafından verilen EMDR eğitimini tamamladı. Yetişkin danışanlar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Eğitim

Yeditepe Üniversitesi

Psikoloji / Lisans

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi

Klinik Psikoloji / Yüksek Lisans

Seminerler ve Konferanslar

• EMDR - Klinik Psikolog Emre Konuk

• Şema Terapi - Psikiyatrist Dr. Alp Karaosmanoğlu

• Bilişsel Davranışçı Eğitimi - Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu

• Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi - Doç. Dr. Itır Tarı Cömert

• Psikodinamik Terapi Grup Süpervizyonu - Prof. Dr. Yeşim Korkut

• Bilişsel Davranışçı Terapi Süpervizyon - Doç. Dr. Özlem Sertel Berk

Daha iyi hissetmeye bugün başlayın

Uygulamayı indir ve size en uygun psikologu eşleyelim, ücretsiz ön görüşmenizi yapın ve alanında uzman psikologlarımızla görüşün.