Reyhan Güner

Uzman Klinik Psikolog
Tüm Psikologları Gör
Depresyon Duygudurum Bozuklukları İletişim Problemleri İlişki Sorunları Kaygı Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB) Olumsuz Anılar ve Deneyimler Özgüven Problemleri Stres

Hakkında

2011 yılında Yeditepe Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisansını tamamladı. Lisans eğitimi sırasında sosyal sorumluluk projesinde yer aldı. Ayrıca lisans dönemi süresince özel bir klinikte ve Tuzla Şizofreni Derneği’nde stajyer psikolog olarak çalıştı. 2012 yılında Doç. Dr. Hakan Türkçapar’dan Bilişsel ve Davranışçı Terapi eğitimini tamamladı. Eğitim hayatına Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji programıyla devam etti. Bu süreçte Dr. Klinik Psikolog Ahmet Tosun eşliğinde süpervizyon alarak danışan görmeye başladı. Bu süreçte kaygı bozukluğu, depresyon ve iğne fobisi vakaları üzerinde çalıştı. Bu dönemde Psikiyatrist Alp Karaosmanoğlu’ndan Şema Terapi eğitiminin birinci modülünü tamamladı. Ardından Doç. Dr. İrem Erdem Atak’tan Peri Masalları eğitimini tamamladı. Davranış Bilimleri Enstitüsünde EMDR 1. Düzey eğitimini tamamladı. Yetişkinlerle terapi çalışmalarıma devam ediyor.

Eğitim

Yeditepe Üniversitesi

Psikoloji / Lisans

İstanbul Okan Üniversitesi

Klinik Psikoloji / Yüksek Lisans

Seminerler ve Konferanslar

• EMDR 1 Düzey Eğitimi - Davranış Bilimleri Enstitüsü

• Mindfulness Temelli Bilişsel Terapi - MINDFULNESS INSTITUTE

• Şema Terapi Eğitimi - Alp Karaosmanoğlu

• Bilişsel ve Davranışçı Terapi Eğitimi - Doç. Dr. M. Hakan Türkçapar

Daha iyi hissetmeye bugün başlayın

Uygulamayı indirin ve size en uygun psikologla eşleşin. Uzman psikoloğunuzla uyumunuzu görmek için 15 dakikalık ücretsiz ön görüşme yaparak terapi yolcuğunuza başlayın.