Kurumsal Partnerlerimiz

Nasıl Çalışır

phone

Sizin için en uygun psikologla eşleşin

Dolduracağınız formdaki sorulara verdiğiniz yanıtlar, doğrudan en uygun uzmanlık alanına sahip psikologla eşleşmenizi sağlar. Aynı zamanda psikoloğunuzun görüşmeden önce sizin hakkınızda bilgi sahibi olması sağlanır. Bu sorulara verdiğiniz yanıtlar, gizlilik sözleşmemiz çerçevesinde şifrelenerek korunur ve yalnızca psikoloğunuzla paylaşılır.

Ücretsiz ön görüşme yapın

Sizin için en uygun psikologla eşleştikten sonra ön görüşme gerçekleştirebilir, terapi sürecine dair soru işaretlerinizi giderebilirsiniz.

free call
online conversation

Online görüşmelerinize başlayın

Ön görüşmedeki izleniminiz doğrultusunda, eşleştiğiniz psikologla sürecinize devam etmek isterseniz paket satın alarak seanslarınıza başlayabilirsiniz. Terapi sürecinize farklı bir psikologla devam etmek istediğiniz noktada tekrar ücretsiz ön görüşme hizmetinden faydalanabilir, kendiniz için en uygun psikoloğa karar verebilirsiniz.

photos of people in bubbles team 1 team 2 team 3 team 4

Hiwell'deki her psikolog kendi alanında uzmandır.

Hiwell’de en büyük önceliğimiz, bünyemize kattığımız psikologların yetkinlikleridir. Her aşamada en iyi hizmeti sunabilmek adına, belli eğitim ve deneyimlere sahip psikologları aşamalı bir mülakat sürecine tabi tutuyoruz.

Bunu, size her an en iyi hizmeti sunabilmek için yapıyoruz.

Hiwell psikologlarını tanıyın

80.000+

Danışan

82.000+

Video Görüşme

300+

Uzman Psikolog

4.5

Uygulama Puanı

Formdaki sorulara verdiğiniz yanıtlar doğrultusunda sizin için en uygun psikolog ile eşleştirileceksiniz. Hiwell Mobil uygulamasından veya portal.hiwellapp.com adresinden giriş yaparak psikoloğunuza ulaşabilirsiniz. Mobil uygulamamızı App Store, Google Play Store ve App Gallery’de bulabilirsiniz.

Ön görüşme davetinde bulunabilmek için uygun olduğunuz tarihleri psikoloğunuza mesaj yoluyla veya önerilen tarihler arasından seçim yaparak iletebilirsiniz. Psikoloğunuz size 24 saat içinde dönüş yapacaktır. Ön görüşmeler görüntülü görüşme şeklinde gerçekleşmektedir.

Hiwell mobil uygulamasında yer alan Seans Satın Alın kısmından seans satın alabilirsiniz. 1 seans ücreti tüm psikologlar için sabit olup 399 Türk Lirasıdır. Avantajlı paketlerimizi incelemeyi unutmayın!

Görüşmelere hem mobil cihazınızdan hem de bilgisayarınızdan katılabilirsiniz.

Tüm yazılar